Przejdź do treści

Aktualności

 • Czytaj więcej

  Honowanie, zwane inaczej gładzeniem, to proces bardzo dokładnej obróbki ściernej, wykorzystywany do dokładnego wykończenia powierzchni. Biorąc pod uwagę parametry techniczne i jakościowe, jej celem jest uzyskanie wymaganej średnicy oraz pozbycie się ewentualnych odchyleń kształtu, stożkowatości, falistości, rys, krzywizn osi. Obróbka ta pozwala na uzyskanie klasy dokładności w zakresie IT4 - IT6 i chropowatości w zakresie Ra 0,02 - Ra 1,3.
 • Czytaj więcej

  Rok 2022 i 2023 to nieustanna rozbudowa parku maszynowego TERMASERWIS. Na przestrzeni minionego roku dołączyły do niego cztery nowe centra obróbkowe firmy EMCO
 • Czytaj więcej

  Głębokie wiercenie przeprowadza się przy pomocy różnych technik, w zależności od obrabiarki, jej konfiguracji, oraz przedmiotu poddawanego obróbce. Należy zadbać o właściwe ustawienie parametrów prędkości posuwu oraz prędkości obrotowej wywołującej skrawanie materiału.
 • Czytaj więcej

  Nasze możliwości produkcyjne znacznie rozszerzyliśmy, doposażając istniejący park maszynowy o ploter frezujący SERON 1530 PRO. Jest to dynamiczny i precyzyjny ploter frezujący, odpowiedni do najcięższych zadań. Doskonale sprawdza się w szczególności w produkcji masowej.

 • Czytaj więcej

  W 2015 roku TERMASERVICES podjęła współpracę z firmą DELLNER COMPONENTS, w zakresie produkcji półfabrykatów do budowy sprzęgów kolejowych. Współpraca trwa nadal, czyli także w roku 2016 i 2017.